iPhone 5S silinen WhatsApp mesajları nasıl geri getirilir?

okannn (1) 5 yıl önce sordu

iPhone 5s kullanıyorum icould yedeklemeye baktım ama birşey bulamadım ve konuşmalar benim için önemli 4-5 ay önce silmiştim geri nasıl alabilirim whatsapp ı sil yükle dediler denedim ama olmadı ücretsiz bir program veya programsız bir yolu var mı

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

WhatsApp mesaj trafiğini bir yerde tutmuyor, mesajı direkt alıcıya teslim ediyor. Alıcının telefonunda tek bir database dosyası açıyor ve mesajları oraya alıyor. Bu database dosyasından da silinen mesajları geri getirmek maalesef mümkün değil.