iphone 6 (ios 8.2) 'da kilitli ekranda whatsapp mesajlarının önizlemesi kapanmıyor.

gonzari (1) 9 yıl önce sordu

iphone 6 (ios 8.2) kullanıyorum, whatsapp mesaj içeriklerinin kilitli ekranda görünmesini istemiyorum, iphone 5s te bildirim ayarlarından, mesaj önizlemesi kapatılabiliyordu, şimdi önizleme kapatma seçeneği neden yok, bilgisi olan ve nasıl kapatılacağını bilen var mı?

Toplam 1 cevap

hillfire (1) 9 yıl önce cevapladı

8.2 guzelmi lutfen banad soylermisin ben de 8.2 yapmak istiyorum ama pil omrunu kisladini soluyorlar sence?

gonzari 9 yıl önce

telefonu aldığımda direk 8.2 ye yükselttim, şarj ömrü kullanımına bağlı bişey, ben hergün şarj ediyorum...