iPhone 6 kamerası bozuldu servise verdim. Onarım ücretli mi?

hdhdhdh46 (1) 5 yıl önce sordu

Teleronumun kamerası bozuldu ve Apple onarım merkezine gönderildi. Telefonda hiç bir şekilde deformasyon çizik göçük yok daha 1 sene olmadı. Onarım yapılır mı ve ücret istenir mi?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Fiziksel bir sorun olmadığı için belki ücretsiz onarabilirler. Ama beklemek lazım. Size gerekli bilgiyi vereceklerdir.

hdhdhdh46 5 yıl önce

Teşekkürler

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Herhangi bir bedel almadan problemi çözeceklerdir. Eğer tamirat mümkün olmazsa cihazı yenisiyle değiştirirler. iPhone cihaz garanti özelliklerinde böyle birşeyde var (Apple swap ismi verilen sıfır değişim cihazlarını kutuda değil, poşet içinde veriyor. Ayrıca eğer stoklarında problemi çözülemeyen cihaz modelinden yoksa swap yani yenisi ile değişim için herhangi bir fark ücret talep etmeden bir üst model verme çözümünede gidebilirler.).