iPhone 6 telefonumu yere düşürdükten sonra "iPhone etkin değil" yazıyor, ne yapmalıyım?

kullanici367904 (1) 6 yıl önce sordu

Merhabalar iPhone 6 kullanıyorum yere düşürdükten sonra ekran kayması oldu ve "iPhone etkin değil" yazıyor. İçindeki fotoğraflarımı nasıl kurtarabilirim? Formattan başka çözümü var mı? Fotoğraflarımı geri almak istiyorum fakat iPhone etkin değil yazdığı için telefonda herhangi bir işlem yapamıyorum.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Apple yetkili servisiyle görüşmenizi öneririm. Eğer yeteri kadar bilgiye sahip değilseniz.