Iphone 7 plus tüm verilerim silindi

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Iphone 7 plus telefonum şifresini unuttuğum için bloke olmuştu.daha sonra gerekli başvurulardan sonra amerikadan bloke kaldırıldı. Ama tüm resim, mesaj, tel.nolarım gitmişti.çoğu verimi yedeklemeyi ihmal etmiştim. Gidenlerin geri gelmesi mümkün mü?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Yedekleme yapmadıysanız maalesef giden dosyalarınızı geri alamazsınız.  Fakat bununla ilgili Apple ile görüşün. Belki Apple ID değişmiştir ve verileriniz eski hesap üzerinden iCloud da yedekli durumdadır. iCloud üzerinden verilerinize ulaşmanız sağlalabilir. Tabi iCloud yedeğiniz varsa.