İphone dns sorunu

eceasya (1) 9 yıl önce sordu

İphone 3gs kullanıyorum 2 gün önce bu ağı unut demiştim tabi dns ayarıda sıfırlandı şimdi nerdeyse tüm dnsleri denedim olmuyor yani birşeyi yanlış yapıyorum sanırım ama ne olduğunu bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

eceasya 9 yıl önce

Ama orda yazan her şeyi yaptım olmuyo yani sorun ne olabilir

Toplam 2 cevap

bittersweet (1) 9 yıl önce cevapladı

http://uzmanim.net/soru/iphone-dns-degistirme/3068 Bu link size yardımcı olacaktır. Teşekkürler.

ressam875 (1) 8 yıl önce cevapladı

kullanmış olduğunuz internetin dns ayarında problem olabilir siz mobil veri kullanırken giriyorsanz sorun ntelefonda değil modem ayarlarını otomatik ip almak için ayarlayın