iPhone garanti durumu nasıl sorgulanır?

omercik (9418) 6 yıl önce sordu

iPhone 6 ve iPad 4 kullanıyorum. Bu cihazlarını ikisinin de garantisinin bitip bitmediğini nasıl öğrenirim?

Apple garanti sorgulama nasıl yapılır?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

iPhone garanti sorgulama yapmak mümkün mü? iPhone garantisi nasıl sorgulayabilirim?

iPhone veya herhangi bir Apple ürününüzün garanti durumunu doğrudan Apple'ın web sitesinden sorgulayabilmek mümkündür.

  • iPhone garanti sorgulama işlemi için öncelikle Apple Servis ve Destek Kapsamınızı Kontrol Edin sayfasına gidin.
  • Gelen ekrana ürününüzün seri numarasını yazın, alt taraftaki resimde yazan onay kodunu girin ve Devam butonuna tıklayın.
  • Daha sonra aşağıdaki gibi bir sonuç karşınıza gelecek. Bu sayfadan iPhone garanti durumunu öğrenebilirsiniz.

Bu sonuç sayfasında "Tahmini Sona Erme Tarihi" bölümünün karşısında iPhone garantinizin ne zaman biteceğini öğrenebilirsiniz.