Iphone hard reset nasıl atılır?

hakan (15424) 10 yıl önce sordu

Iphone'na hard reset nasıl atılır?  Iphone nasıl sıfırlanır?

Toplam 3 cevap

alattin (16999) 10 yıl önce cevapladı

Iphone hard reset işlemi telefonunuzu ilk aldığınız hale çevirir. Kayıtlı tüm bilgileriniz silinir. Bu işlemi yapmadan önce yedek almanız önerilir.

  1. Home ve Sleep/Wake butonlarına aynı anda basın ve basılı tutun.

  2. Her iki tuşa da basılı tutmaya devam edin. Yaklaşık 15-60sn sürebilir. Iphone yeniden başlayana kadar basılı tutun.
  3. Gümüş Apple logosu ile karşılaştığınızda Hard Reset tamamlanmış olur.
jroyce (-99) 7 yıl önce cevapladı

Basın en az 10 saniye süreyle "Home" ve "Güç" düğmesine hem basılı tutun. Apple logosunu görebilirsiniz ve iPhone yeniden başlayacaktır.

km1990 (-99) 7 yıl önce cevapladı

IPhone'unuz çöktüğünde veya dondurulduysa, zorunlu yeniden başlatma çözümü iyi işliyor ancak bazen yanıtlanmayan bir şey olmadığı için siyah bir ekranı olan bir yanıt vermeyen iPhone neden olabilir.

"Home" ve "Power" düğmelerini en az 10 saniye basılı tutun. Apple logosunu görebilir ve iPhone'unuzu yeniden başlatabilirsiniz. IPhone'unuz normale dönecektir. Genel olarak konuşursak, iPhone'unuzu yeniden başlatmanız donma sorununu çözecek ve iOS 9/8 güncellemesini tamamlayacaktır.