Iphone / Ipad : iOS 7 yükledikten sonra klavye yavaşladı

pelinny (863) 10 yıl önce sordu

iPhone 4, iPhone 5 telefonunuza veya Ipad tabletinizde  iOS 7 yükledikten sonra klavye yavaşladıysa, tuşlara bastığınızda geç yazıyorsa, bastığınız harfler ekrana geç geliyorsa aşağıdaki işlemleri yapmalısınız.

Toplam 1 cevap

pelinny (863) 10 yıl önce cevapladı

iPhone 4iPhone 5 telefonunuza veya Ipad tabletinizde  iOS 7 yükledikten sonra klavye yavaşladıysa,

Settings > iCloud gidin ve Documents & Data kapatın.

Bu işlem iPhone 4iPhone 5 telefonunuza veya Ipad tabletinizde  iOS 7 yükledikten sonra oluşan yavaş yazma sorununu çözecektir.