Iphone kullanıcısı olarak sildiğim whatsapp mesajlarını geri getirmek istiyorum

kubra2 (1) 8 yıl önce sordu

Whatsapda uzun süreden beri sakladığım mesajlarımı yanlışlıkla sildim, geri getirmek için whatsapp programını silip tekrar yükledim ama geri gelmedi bunun için yapabileceğim başka bişey var mı acaba, yardımcı olursanız sevinirim

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Merhaba

Çözüm için aşağıdaki linke bakmanızda fayda var;

iPhone Whatsapp mesajlarını geri getirme nasıl yapılır?

Üstteki çözüm işe yaramazsa diğer bir çözüm yolu için aşağıdaki linke bakabilirsiniz.

Whatsapp okunmamış mesajlar tekrar geri getirmek (Iphone, iOS) nasıl yapılır?