İphone WİFİ indirme problemi

wolyo (5) 3 yıl önce sordu

Son 1 haftadır kablo ve kablosuz indirme hızım 100 mbit olmasına rağmen kablosuzda evde ki iPhone kullanan herkeste Güncelleme, herhangi bir program indirme sıkıntısı yaşıyoruz, hiç bir şekilde video izleme vs problem yok tek sorunumuz wifi de indirme yapamamak, aynı wifi ye android ile deniyoruz sorun yok, 1 haftadır hiç bir şey indirip yükleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Altını çizmek isterim indirmeye başlıyor fakat 150 mb gibi bir dosya boyutunu bile uzun saatlerce indiremiyor.

Toplam 1 cevap

ilkaybaki (236) 3 yıl önce cevapladı

Modeminizi yeniden başlatıp tekrar ağınıza bağlanın, araştırdıklarımı bu çözümü gösteriyor.