isketch oyununda shockwave sorunu

misty (556) 6 yıl önce sordu

Mozilla firefox son sürüm. oyunun sitesine girdiğimde aşağıdaki uyarıyla karşılaştım. Tıklayıp shockwave indirip kurdum. Bilgisayarı yeniden başlattım. Fakat hâla aynı uyarı var. Ne yapmalıyım?

You need to install the Shockwave plugin to play

Toplam 2 cevap

misty (556) 6 yıl önce cevapladı

Safari Web Tarayıcısında açıldı.

Moizlla Firefox-Google Chrome-Opera-Internet Explorer tarayıcılarında açılmıyor.

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Antivirüs önceki yüklemeyi engellemiş olabilir:

"Note: Your antivirus software must allow you to install software".

Antivirüs programını geçici kapatarak yeniden denemelisin.

Edit:

Bana oyunun sitesinde bir problem var gibi geldi,  birkaç kere denenememe rağmen bende sayfa açılmadı. Geçici bir problem olabilir. Shockwave bildirimi yanlışta olabilir.

misty 6 yıl önce

antivirüs yok hocam. öyle bir uyarı almadım.

temmuz 6 yıl önce

Eğer Defender varsa o da bir antivirüstür. Yeniden yüklemeyide denedinmi? Bir dene istersen @misty

misty 6 yıl önce

Birkaç kez yüklemeyi denedim. Defender de devre dışı.

temmuz 6 yıl önce

Mesajım editlendi @misty

misty 6 yıl önce

2009dan beri yabancı forumlarda "isketch shockwave problem" benzeri konular açılmış fakat kesin çözüm bulunmamış sanırım. ingilizcem iyi değil.