İşlemci ve Ram ve Ssd kullanımı?

astamiga (1) 6 yıl önce sordu
  • Bunlardan en azından birinin %100 olması gerekmiyor mu?
  • Güç ayarlarım yüksek performansta olmasına rağmen oyun kurarken maksimum işlemci ram ve hdd kullanım değerlerim düşük görünüyor.
  • Bilgisayarım neden tam performans kullanmıyor?,

Toplam 3 cevap

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

Bilgisyar'ınız Boşta İse Değerler Normal.

Ama Gördüğünüz Üzere Oyun Kurarken Ram %40 Kullanılıyor.

​​​

astamiga (1) 6 yıl önce cevapladı

Ne demek istediginizi anlamadım.

malgibiolan 6 yıl önce

Başlatalı 3 DK Olmuş Yani Disk Yavaş Yavaş Artar. Ram %40 Normal Ama İşlemci Az Gibi

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

12 GB RAM, 240 GB SSD'niz (anladığım kadarıyla) var. Sisteminizdeki donanımlara bakılırsa bu değerler gayet normal. %100 olsaydı sıkıntı olurdu. Endişe etmenizi gerektirecek bir durum yok.