ISO dosyasını Usb ye yazdırırken hata

efeoztas06 (6) 6 yıl önce sordu

İso u usb ye yazdırırken %99 da taklıp bu hatayı veriyor.

piriaga 6 yıl önce

Kardeşim selam; bu sorun senin oluşturmuş olduğun iso dosyasının formatından kaynaklanıyor. İso formatının UDF olması gerekiyor. Bunu da iso oluştururken programdaki iso özellkilerini ayarlarken seçeceksin ve sorunun ortadan kalkacak. Kolay gelsin

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

USB'yi biçimlendir, PC'yi yeniden başlat ve yazdırmayı yeniden dene. Ama biraz sabretmelisin. Sonlarda uzun süre bekletebilir.

Olmazsa başka PC'de denersin.

Veya Rufus programıyla yazdırırsın:

Rufus programı ile ISO dosyası USB belleğe nasıl yazdırılır? (iso)

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

@temmuz hocamın dediği gibi USB yi lk olarak program harici format at eğer olmazsa diskpart ile formatlayabilirsin.Diskpart ile format atmak için buradaki konunun 9.maddesine kadar uygulayabilirsiniz.