istanbul kart ile alakam olmadığı halde doğrulama kodu geldi?

ceviz (7) 7 ay önce sordu

istanbulkrt tan doğrulama kodu yazan bi sms geldi bu ne anlama gelir hiç bir işlem yapmadım

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 ay önce cevapladı

Biri yanlış telefon numarası girmiştir. Dikkate almaya gerek yok. Doğrulama yapma tabi.  Bu tür doğrulama kodları geldiğinde, eğer işlemi sen yapmıyorsan, dikkate almana ya da bir şey yapmana gerek yok. Bir sorun olmaz.

Sonuçta herhangi bir yerde telefon numarası istendiğinde dilediğin numarayı verebiliyorsun anlık doğrulama yapmıyorlar. Birisi de bilerek ya da bilmeyerek / sehven senin numaranı girmiş.