istart.webssearches.com virüsü

ysemnn (1) 9 yıl önce sordu

istart.webssearches.com virüsünü kaldırmak için adwcleaner programını  ne  indirebildim ne de kurabildim.Bu virüsten nasıl kurtulabilirim?

Toplam 2 cevap

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

Adwcleaner yüklerken karşılaştığınız hata tam olarak nedir? Eğer kurulumu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır? başlığı altından kurulumu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

istart.webssearches.com tarayıcı korsanından aşağıdaki linkteki adımları uygulayarak kurtulabilirsiniz.

istart.webssearches.com kaldırma

ysemnn (1) 9 yıl önce cevapladı

Adwcleaner programını çalıştıramıyorum win 32 uygulaması değil diyor

utkubayat 9 yıl önce

Silip yeniden kurmayı deneyiniz. Ama sorun büyük ihtimalle sisteminizdeki bir virüs. Eğer sisteminiz Windows 8 değilse çözmek için Combofix ile bir tarama yapmanızı öneriyorum. Combofix hakkında ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. http://uzmanim.net/soru/combofix-nedir-combofix-nasil-kullanilir/1140