İstenmeyen Reklamlar Çıktığında Yapmanız Gereken şeyler

cristianoronaldo (171) 9 yıl önce sordu

İstenmeyen reklamlar çıktığında yapmanız gereken şeyler aşağıda anlatılmıştır

Toplam 1 cevap

cristianoronaldo (171) 9 yıl önce cevapladı

Googleye yandex dns yazın aile kısmından dnsleri ekleyin zararlı yazılım barındıran reklamların önüne geçersiniz . Sonra crack gibi illegal yazılımlar kullanmayınız . Bilmediğiniz e postaları açmayınız

cemkara 9 yıl önce

Adblock kurarsan uzmanim.net gibi sitelerin reklamlarini da engellersin. Bu da bu tür sitelerin gelişmesinin önüne geçer. Paylaşımlarında biraz daha detaylı bilgiler vermelisin.