it is not found any file specified for ISArcExtract hatası

kullanici690322 (7) 4 yıl önce sordu

euro truck simulator 2 oyununu yüklerken it is not found any file specified for ISArcExtract hatası alıyorum bu nedemek bu sorun nasıl halledilir

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Antivirüs programı kullanıyorsan devre dışı bırak windows defender dahil. Antivirüs programını devre dışı bıraktıktan sonra rar dosyasından euro track simulator oyununu masa üstünde bir klasöre koy ve setup a tıklayarak oyunu indir.

Not: Googleden korsan indirdiğin oyunları antivirüs programları virüs olarak algıladığından otomatik olarak siliyor bu yüzden bu hatayı alıyorsun