İthalatçı garantili J7 Prime Nougat güncellemesi gelmedi

selmanalderson (1) 6 yıl önce sordu

ithalatçi garantili telefonuma nougat güncellemesi gelmiyor.normal tüm telefonlara gelmiş united arab emirates sürümü.normalde oraya gelmiş gözüküyor ama hala benim telefonuma gelmedi ne yapabilirim?

Toplam 2 cevap

ahakan (100) 6 yıl önce cevapladı

Bende aynı problemi yaşamıştım. Servise gönderin anakartını değiştiriyorlar.

Çoğu j7 prime da var sanırım.

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

İthalatçı garantiliyse gelmeme ihtimali zaten çok yüksek. Açtırma işini nasıl yaptınız? IMEI falan attırdıysanız hiç gelmez, boşuna beklemeyin.

ahakan 6 yıl önce

Yukarıda belirttiğim gibi benim telefonumun aynısı hatta sürümü bile g610f olduğunu düşünüyorum. İthalatçı garanti ile istanbula yolladım 1-2 hafta içerisinde ücretsiz bir şekilde gönderiyorlar.