itunes bu iphone'a bağlanamadı 0xe8000015

elifzengin (1) 6 yıl önce sordu

 şifreyi bir çok kez yanlış girdim. yeniden itunes ile düzeltilebiliyormuş fakat ona da bağlanırken  itunes bu iphone'a bağlanamadı 0xe8000015 hatası alıyorum

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Muhtemelen şifresini birçok kez yanlış girdiğiniz için iPhone devre dışı bırakıldı. iPhone devre dışı olduğu için de cihaz açıkken iTunes'a bağlanamıyor. Bu durumda önce iPhone'u kurtarma moduna almalısınız. Daha sonra iTunes'dan gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

iPhone kurtarma moduna alma konusunda şuradan bilgi edinebilirsiniz: https://support.apple.com/tr-tr/HT201263