iTunes programından iphone ''a ipa dosyası nasıl atılır?

kenanftl (98) 9 yıl önce sordu

Merahbalar. Iphone 'uma iTunes programından uygulama atmak istiyorum . Nasıl artabilirim? Teşekkürler.

Toplam 1 cevap

bcaggul (117) 9 yıl önce cevapladı

Itunese giriş yapıyorsun apple kimliği ile sonraki uygulamlar şu şekilde ;

İndirmek istediğimiz uygulamanın üzerine tıklıyoruz

Uygulamayı indiriyoruz

Sağ tarafta Downloads kısmında uygulamanın indirildiğini görüyoruz.Devam ediyoruz

Cihazımızı usb kablo ile Pc’mize bağlıyoruz ve Applications sekmesine tıklıyoruz

Sync applications kutucuğunu işaretliyoruz

Select applications’ı işaretliyoruz

İndirdiğimiz uygulamanın kutucuğunu işaretliyoruz

Apply butonuna tıklıyoruz

Uygulamanın cihaza yüklendiğini üstteki ekrandan takip edebiliriz.İşlem tamamlandıktan sonra uygulamanın cihaza yüklenip yüklenmediğini kontrol ediyoruz

kenanftl 9 yıl önce

teşekkürlerr.

kenanftl 9 yıl önce

Uygulamayı nereden indiriyoruz? Onu anlamadım da.

bcaggul 9 yıl önce

Uygulama mağazasını bulun oradan App sTORE