İyi bayramlar uzmanim.net !

hakan (15424) 7 yıl önce sordu

Tüm uzmanim.net ekibinin aileleri ve sevdikleri ile birlikte mutlu, güzel, hayırlı bir bayram geçirmelerini dilerim.

İyi bayramlar uzmanim.net!

hakan 7 yıl önce

Bu başlık altında bayram mesajlarınızı yazabilirsiniz. Lütfen oylama yapmayın :)

Toplam 11 cevap

cemphp (651) 7 yıl önce cevapladı

Hayırlı bayramlar dilerim tüm uzmanim.net üyelerine

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Tüm uzmanim.net ekibinin  sevdikleri ile birlikte mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmesini temenni ederim. Sevdikleriminiz değerini bilelim ve sadece bayramlarda değil her zaman onları hatırlayalım.

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Tüm uzmanim.net ailesinin Kurban bayramı kutlu olsun. Küskünlerin barıştığı, dostlukların pekiştiği bir bayram dilerim.

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

Tüm uzmanım.net Ailesinin Bayramı kutlu olsun . Nice birlikte güzel bayramlara :)

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Herkese iyi bayramlar :)

huseyinking (-50) 7 yıl önce cevapladı

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun , Sevdiklerinizi Hatırlayın

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Tüm uzmanim.net ailesinin Kurban bayramını kutlar ülkemizin şugünlerde en çok ihtiyacımız olan  huzur dolu günler

dilerim @hakan bey bu konuyu açtığınız içinde ayrıca teşekür ederim

nizi666 (179) 7 yıl önce cevapladı

Bütün Uzmanım.net Ailesinin Kurban Bayramı Mübarek Olsun Azerbaycandan Selamun Aleyküm :)

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.Hanenizden Huzur Eksik Olmasın

ahmetsamil (268) 7 yıl önce cevapladı

Tüm uzmanım.net üyelerine iyi bayramlar dilerim. :)

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Herkese iyi bayramlar :)