İyi ücretsiz 3D çizim programı tavsiyeniz var mı?

mat7 (341) 7 yıl önce sordu

Eşya ,  bina  çizmi  yapabilmek  için  iyi  bir  ücretsiz  çizim  programı  tavsiyeniz  var mıdır ?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

3ds max ve Autocet  iyisi  fakat tercübe ister kursuna gitmeniz gerekir genelikle üniversite öğrencilerinin kullandığı bir program kendi sitesine üye olarak 3 yıl ücretsiz kullanabilirsiniz

  1. AutoCAD burdan üye ol ve indir
  2. 3ds Max burdan üye ol ve indir

mat7 7 yıl önce

Teşekkürler fakat maalesef iki programda benim bilgisayarıma uymadı . İndirdim fakat kurulmadı .

candan 7 yıl önce

ne gibi birhata verdi acaba

candan 7 yıl önce

bilgisayarınızın özelikleri yeterlimi acaba buraya yazın ben yardımcı olurum

mat7 7 yıl önce

Autocet kurmaya çalıştım kurama başladı fakat sonunda ingilizce bir uyarı çıktı ve kurulmadı. .

candan 7 yıl önce

sistem özeliklerinizi yazın birde o uyarıda ne yazıyor onu yazın

mat7 7 yıl önce

Windows xp en eskisi. 62 bit . uzun bir uyarı yazıyor . resimini çekip gösterebilirim size fakat buraya nasıl yükleyebilirim bilmiyorum.

candan 7 yıl önce

bu programı çalıştırabilmeniz için en az i5 işlemci 4 ram deseği gerekli

candan 7 yıl önce

sizin windows xp bu programı malessef çalıştırmaz

mat7 7 yıl önce

Anladım . Çok teşekkürler.

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Windows XP 'de de çalışacak Ücretsiz 3D çizim programları:

  • Sweet Home 3D : ücretsiz, özellikle iç mimari konusunda kullanabileceğiniz ücretsiz bir 3 boyutlu çizim programı. Ayrıca Türkçe desteği de var. Doğrudan indirmek için tıklayın
  • SketchUp : Google'ın 3D ücretsiz çizim programı
  • Blender: Bir başka ücretsiz 3D çizim programı. Diğer verdiklerime nazaran bu biraz daha karışık. Blender ile özellikle 3 boyutlu modelleme,animasyon yapmak mümkün.

mat7 7 yıl önce

Sweet Home 3D Programını virüs uyarısı aldığım için indiremedim. Sweet Home 3D Programını indiremedim neden bilmiyorum indirirken indirme işlemi kendine duruyor . Blender Programını indirdim fakat bilgisayarımın sistemi kabul etmiyor. Tabi yinede tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.

murat 7 yıl önce

@ebruli Sweet Home sizin için en uygun olanı. Belki yanış bir linki tıklamışsınızdır. Doğrudan indirme linkini ekledim.