J7 Prime Telefonuma güncelleme gelmedi

ahakan (100) 6 yıl önce sordu

Merhaba benim ve kardeşimin telefonu j7 prime benimkinin modeli g610f kardesiminki g610 model g610 a android 7 guncellemesi geldi ama bana hala gelmedi telefonda sıkıntı mi var yoksa benim modele sonra mi gelir

https://i.hizliresim.com/vjPL3p.jpg

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Guncelmiyiz.com sitesinde Galaxy J7 Prime SM-G610F model için güncel işletim sistemi Android 7.0 Nougat olarak görülüyor. Yani SM-G610F için Android 7.0 güncellemesi gelmiş olmalı.

Sizden ricam telefonunuzun IMEI numarasını kontrol edin. Telefonunuz orijinal mi değil mi öğrenmek için.

IMEI numarası nedir, nasıl öğrenilir? IMEI numarası hakkında bilinmesi gerekenler

Bazı telefonlara IMEI farkından dolayı güncelleme gelmeyebiliyor veya geç gelebiliyor. Bir de Samsung Kies programını kurup güncellemeyi öyle yapmayı deneyin.

Samsung Kies nedir? Samsung Kies nasıl kullanılır?

ahakan 6 yıl önce

E devlettende kontrol ettim cihaz orjinal birde benim telefonda şöyle sıkıntı oluyor mesajları okuduğum halde okunmadı olarak gözüküyor arama yaptığımda arada sırada da olsa arama sonlandırıldı diyor format atsamda düzelmedi sizce cihazın kendi sıkıntısı mıdır garantisi 1.5 sene daha var değiştirir ler mi telefonu?

omercik 6 yıl önce

Eğer telefonunuzun orijinal olduğundan eminseniz aldığınız yere bi başvurun derim. Orijinalse eğer güncellemenin mutlaka gelmesi gerekir. @ahakan

omercik 6 yıl önce

Mesajıma bir ekleme yaptım. @ahakan

ahakan 6 yıl önce

kiesi indirdim yeni bir uygulaması varmış smart switch diye ona yönlendirdi uygulamada güncelle vs yazmıyordu

omercik 6 yıl önce

Samsung Kies de ayrıca güncelleme bölümü var. Oradan kontrol edin. @ahakan

ahakan 6 yıl önce

Evet var ama Bağlı Cihaz daha hızlı ve kullanışlı olan smart switch ile desteklenmektedir yazıyor kiesi kullandırmıyor

omercik 6 yıl önce

Smart Switch'in Windows uygulamasını indirip kontrol ettiniz mi? @ahakan

ahakan 6 yıl önce

Evet düzenleme yaptım hızlı resim linki koydum bakar mısınız

omercik 6 yıl önce

Yazılım güncel diyor, çok garip. Siz bu telefonu nereden almıştınız? İthalatçı garantili mi yoksa Samsung Türkiye garantili mi? @ahakan

ahakan 6 yıl önce

hemen bakyıorum birde cihaz hakkındaya girince yazılım bilgisinin altında United Arab Emirates yazıyor arabistanla ne alakası varsa olmazsa garantiye yollayacağım

ahakan 6 yıl önce

Nerden bakabilirim garanti belgesinde ithalatçi yada samsung türkiye garantisi yazmıyor

ahakan 6 yıl önce

n11.com dan aldım

omercik 6 yıl önce

Linki varsa yazına ekleyebilir misiniz? Orada yazması lazım ithalataçı garantili veya Samsung Türkiye garantili gibi.. @ahakan

ahakan 6 yıl önce

2017 ağustosta almıştım hangi site hatırlamıyorum ama şöyle birşey yazıyor garantinin üstünde ÖZEL ANLAŞMALI GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI isterseniz garanti belgesi fotosunu çekip atabilirim

omercik 6 yıl önce

Ona gerek yok. Peki IMEI sorgulama sayfasında ne yazıyor? Resmini bi çekip ekleyebilir misiniz? @ahakan

ahakan 6 yıl önce

telefondan *#06# yaptım 2 imei çıktı e devlette https://i.hizliresim.com/Z93QR0.jpg her ikisindede böyle gözüküyor

ahakan 6 yıl önce

Ben Konyada oturuyorum garanti belgesinde Ritzy teknik servis yazıyor o da istanbulda var istanbulamı göndermem gerek telefonu garanti için

omercik 6 yıl önce

Garanti belgesinde ithalatçı firma olarak Samsung Elektronik İst.Pzrl.Ltd.Şti yazıyor mu? @ahakan

ahakan 6 yıl önce

https://i.hizliresim.com/BLzDmV.jpg

ahakan 6 yıl önce

https://i.hizliresim.com/Z937Ng.jpg

ahakan 6 yıl önce

Bakarmısınız garanti belgesi bu

ahakan 6 yıl önce

yazmıyor samsung elektronik

omercik 6 yıl önce

Az önce Samsung Canlı Destek ile görüştüm, onlara sordum. Telefonun teknik servis tarafından incelenmesi gerektiğini belirttiler. 444 7711 Samsung müşteri hizmetlerini arayıp yaşadığınız problemi iletin, size gerekli şekilde yardımcı olacaklar. @ahakan

ahakan 6 yıl önce

Yardımınız için çok teşekkür ederim dediğinizi yapacağım son bir sorum var herhangi bir samsung servisine götürsem yaşadığım ilde kabul etmezlermi illa istanbuldaki ritzy teknik servisemi göndermem gerekiyor.

omercik 6 yıl önce

Ben Ritzy teknik servisinden önce doğrudan Samsung müşteri hizmetleriyle iletişime geçmenizi ve onların verdiği bilgi doğrultusunda hareket etmenizi tavsiye ederim. @ahakan

ahakan 6 yıl önce

Anladım teşekkür ederim iyi akşamlar.

omercik 6 yıl önce

İyi akşamlar