Java Dokunmatik telefonumu wifi ile webcam olarak kullanmak istiyorum

gnhn520 (1) 10 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar .

elimde java işletim sistemli dokunmatik bir telefon var bunun wifi ile olan bağlantısı sayesinde bilgisayarımda wifi kamera olarak kullanmak istiyorum.

android cihazlarda airdroid cam programı gibi bişey arıyorum.

var mı.?

murat 10 yıl önce

Java gördüğümde android cihaz sanarak cevap yazdım. Telefonunuzun modeli markası nedir? Java işletim sisteminden kastınız Bada mı? Bildigim kadarı ile Java'nın bir işletim sistemi yok.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Nokia X6 Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5 işletim sistemine sahip.Cep telefonunuzu webcam olarak kullanabilmek için Symbian işletim sisteminde böyle bir yazılım var.

 SmartCam adlı yazılım Wifi veya Bluetooth üzerinden telefonunuzu webcam'e dönüştürüyor.

SmartCam Windows uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Symbian için gerekli SmartCam dosyasını buraan indirebilirsiniz.

SmartCam ile ilgili tüm dosyalara buradan erişebilirsiniz.