Java sürümünüz eskimiştir uyarısı

reklamdannefreteden (26) 9 yıl önce sordu

Google chrome kullanıyorumm. Habire beyaz kutucukta bir tane site java sürümünüz eskimiştir yükleyin diyor. Kurtulamadım avast!, avira ve norton antivirüs kullanıyorum.

Neden Java sürümünüz eskimiştir uyarısı alıyorum, Java sürümünüz eskimiştir uyarısının çözümü nedir?

murat 9 yıl önce

Başlığa çözüldü eklemeyin. Size yardımcı olan bir cevap varsa hemen yanında bulunan ( sol tarafta) cevap olarak kabul et butonuna basın.

Toplam 4 cevap

haydar25 (16) 9 yıl önce cevapladı

Malwarebytes anti-malware ile taratın bilgisayarınızı. diyorsunuz. nerden bulcaz bu programı bir link verebilirmisiniz virüssüz

temmuz 9 yıl önce

Üstte gönderdiğim mesaj muhtevasında itediğin adreste vardı, bakmadınmı? Neyse, bir adres daha günderiyorum. Burada nasıl kullanıldığıda anlatılıyor: http://uzmanim.net/soru/malwarebytes-nedir-malwarebytes-nasil-kullanilir/302

temmuz 9 yıl önce

Ayrıca hakan'ın mesajındada var, dikkat etmemişsin (Kırmızı yazılara tıklamalısın).

mavibilgisayar (562) 9 yıl önce cevapladı

Avast, Avira, Norton?  Bunların hepsini bir arada kullanıyorsanız kendinize ve bilgisayarınıza yazık ediyorsunuz demektir. Hiç bir işe yaramaz. Bunların sadece birini bilgisayarınızda bırakın.

Ayrıca bunlar antivirüs programıdır size anti-malware lazım.  Malwarebytes anti-malware ile taratın bilgisayarınızı.

reklamdannefreteden 9 yıl önce

beyaz kutucuklar gider diye kullanmıştım ama olmamıştı bu site sayesinde kurtuldum

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Sorun Google Chrome'a eklenen bir eklentiden kaynaklanıyor. Öncesinde zararlı yazılımlarılari temizlenmeniz lazım:

Çözüm: Uyarı Kullandığınız Java sürümünün süresi geçmiştir. Güvenliğiniz risk altında