Java uygulaması ile HTML den sürekli veri çekmek

rdmzcn (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar. Java projem için bir web sayfasından veri çekmem gerekiyor. Sayfadaki veriler yenilendiği için sürekli olarak veriyi çekmem gerekiyor. Ama bunu yaparken bağlantıyı kesmemem lazım. https://threatmap.checkpoint.com/ThreatPortal/livemap.html sayfa bu. Dünya üzerindeki siber saldırıları canlı olarak gösteriyor. Benim bu sayfada alt çubuktaki Time, Attack, Attacking Country ve Target Country leri sürekli olarak almam gerekiyor. Nasıl yapabilirim? Alacağım bilgilerin sayfadaki düzeni aşağıdaki gibi.

<div ng-repeat="attack in latestAttacks" class="attackRow" "="">
                <div class="timeCol" inline-animation="{ properties: { opacity : 1 }, duration: 500, easing:'swing'}" style="opacity: 0.0254519;">
                    <p>
                    </p>
                </div>
                <div class="attackCol" inline-animation="{ properties: { opacity : 1 }, duration: 500, easing:'swing'}" style="opacity: 0.0254519;">
                    <p class="attackContainer">
                        infecting website.cb
                    </p>
                </div>
                <div class="sourceCol" inline-animation="{ properties: { opacity : 1 }, duration: 500, easing:'swing'}" style="opacity: 0.0254519;">
                    <p>
                    	China
                    </p>
                </div>
                <div class="destCol" inline-animation="{ properties: { opacity : 1 }, duration: 500, easing:'swing'}" style="opacity: 0.0254519;">
                    <p>
                    	India
                    </p>
                </div>

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 7 yıl önce cevapladı

Java bilgim yok ama genel olarak anlık verileri alman çok zor. AngularJS kullanıyor ve veriler çok hızlı güncelleniyor.

Sürekli istek gönderip sayfayı kodunun içine çekip parse edebilirsin. Ama veri kaybı çok olur. Çünkü çok hızlı veri akışı oluyor.

Site geliştiriciler için API sunuyor mu onu kontrol etmek lazım. Ancak API sağlıyorsa ve JSON gibi bir formatta veriyi sana sunuyorsa kendi uygulamanın içine gömebilirsin.

temmuz 7 yıl önce

Merhaba Cem, çoktandır görülmüyordun hoşgeldin :)

cemkara 7 yıl önce

Hoşbulduk @temmuz :) işle ilgili seyahatteydim. İlk firsatta geldim.

temmuz 7 yıl önce

Sana sınır ötesi bazı sorularım olacak, Mesajlardan yazarım, soracaklarım konusunda (Belçika ile ilgili) bilgin olurda cevaplayabilirsen çok iyi olacak :)

cemkara 7 yıl önce

elbette @temmuz

rdmzcn 7 yıl önce

API olanağı yok hocam. Başka türlü bir yolu yok mu?

cemkara 7 yıl önce

Verisi size servis etmiyorlarsa sayfa üzerinde parse etmeyi deneyebilirsiniz ama dediğim gibi parse işleminde sürekli istek yollayıp html olarak sayfayı alıp işlemek gerekecek veri kaybı çok olur.