JavaScript nereden öğrenebilirim?

sponsorluicerik (82) 6 yıl önce sordu

Yeni başlayanlar için JavaScript öğretecek bir site var mı?

JavaScript nereden öğrenebilirim?

Internetten JavaScript dersleri bulabileceğim düzenli bir site var mı?

Toplam 1 cevap

sponsorluicerik (82) 6 yıl önce cevapladı

Yeni başlayanlar için JavaScript öğretecek bir site var mı?  JavaScript nereden öğrenebilirim?

JavaScript, internetin programlama dilidir.  JavaScript ile web siteleri daha aktif ve dinamik hale gelir.

JavaScript, bir web tasarımcısının veya Web geliştiricisinin bilmesi gereken en önemli dillerden biridir.

Web geliştiricilerinin, özellikle front end denen ve web sitesinin görsel bölümlerini kodlamaktan sorumlu kişilerin bilmesi gereken temel  3 dil vardır: HTML, CSS ve JavaScript

Özellikle Javascript diline yeni başlayanlar ve başlamayı düşünenler için uzmanim akademi sitesi oldukça faydalı ve düzenli bir kaynak.

JavaScript öğrenmek için Javascript derslerini takip edebilirsiniz: JavaScript dersleri

uzmanim akademi JavaScript öğrenmek isteyenlere en başından JavaScript'i anlatıyor.  Uzmanim akademi üzerinde anlamadığınız konuları uzmanim.net'e sorabilirsiniz.

uzmanim akademi: JavaScript Derslerine ulaşmak için tıklayın.