JavaScript veya VBScriptleri mobil telefonlarda çalıştırabilirmiyiz???

toprak34 (2026) 7 yıl önce sordu

Merhaba;

Javascrip veya VBScriptleri mobil tablet ve telefonlarda çalıştırabilirmiyiz?

                                                                                             @alattin

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Javascript mobil cihazlarda çalışır. VB script çalışmaz.

Javascript'i tarayıcıda çalıştırabildiğin için herhangi bir mobil cihazda HTML içine gömülü olarak kolaylıkla çalıştırabilirsin.