Javayı sildim. Kurmak istediğimde error - java installer hatası veriyor.

bylower (1) 9 yıl önce sordu

Javayı sildim ve geri yüklemeye çalışıyorum fakat  error - java installer hatası geliyor Retry ve cancel seçeneklerini veriyor retrye tıkladığımda yüklemiyor ve javanın sorrunsuz olduğu tarihi hatırlamadığından geri yükleme yapamıyorum javanın kendi sitesinden yüklüyorum ve aynı hatayı veriyor. Bilgisayarım windows 7 ultimate 32 bit

Toplam 2 cevap

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

İlk olarak Windows'un Fix it isimli Windows içerisindeki genel sorunları düzeltmek için kullanılan programı çalıştırınız. Bu işlem Java'yı kaldırırken meydana gelen kayıt girdisi hatalarını düzeltecektir.

Windows Fix It

Ardından Java'yı normal yollarla değil de Offline modunu kurmanızı öneriyorum. Bu işlem sayesinde Java kurulumu sırasında internet üzerinden dosya indirmesine gerek kalmayacaktır.

Java Offline

bylower (1) 9 yıl önce cevapladı

Fix it ürün anahtarı istiyor ve kullanamadım nası kullanacağım?

utkubayat 9 yıl önce

Bu durum bilgisayarınızın lisanssız veya crack'li olduğunu gösteriyor. Bir lisans satın almanızı önerebilirim.