Jokeroyna.com WEB sitesini talep etsem tekrardan açarlar mı?

salih21 (3) 3 yıl önce sordu

Jokeroyna.com sitesi vardı ama kapandı talep edilirse tekrar site açılabilir mi? Bu sitede joker bilgi yarışması oyunu vardı.

Toplam 4 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Tek başına talep edersen imkansız ama bin kişi veya baya fazla kişi talep ederse belki oda sitenin yapımcısına bağlı.

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Sitenin açılması talebe bağlı değil, gelir'e bağlı, belli ki yapımcıları istedikleri kâr'ı elde edememiş ve siteyi kapatmak zorunda kalmış, artık  bu tür bilgi yarışmaları vs çok fazla ilgi görmüyor, açılacağını zannetmem.

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı

Keşke talepye yürüse böyle şeyler. Tonla site var böyle kapanan. Zarar ediyordur kapamışlardır.

adils (136) 3 yıl önce cevapladı

Sen de internetden milyoner oyna yada indirib oyle oyna darkcrake katiliyorum 1000 kisi talep ederse belki açarlar

darkcrak 3 yıl önce

Drakcrake mi :D Darkcrak

adils 3 yıl önce

Ya bikerede telefon klavyesi degismese oyle mutlu olcam ki

darkcrak 3 yıl önce

:) @adils