Joomla Web Sitesi Hız Problemi ve Tasarım Hk.

schmaltz (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba,

Aşağıdaki web sitemi yaptırıyordum ama hızla ilgili aşamadığımız problemler var. Tasarımdaki ufak detayları düzeltebilecek ve hız problemini aşabileceğim kişilerin yardımını istiyorum.

http://www.dengemekanik.com/

Teşekkürler.

Cem

Toplam 3 cevap

akif52 (34) 8 yıl önce cevapladı

Size yavaş mı geliyor ? Gayet normal.Muhtemeln internetinizle ilgili olsa gerek.

schmaltz (1) 8 yıl önce cevapladı

sayfalar çok ağır açılıyor. muhtemelen kodlamalarla ilgili sorun var.

alattin (16999) 8 yıl önce cevapladı

Google PageSpeed Insights size temel konularda yardımcı olacaktır.

Sitenize ait PageSpeed raporuna buradan ulaşabilirsiniz.

Boyutu ufaltılması gereken resimler, css ve js dosyaları gibi konularda size yol gösterecektir.