Jquery cdn her zaman son versiyonu nasıl çekebilirim?

fenerbahce (107) 10 yıl önce sordu

Jquery yeni çıkan sürümlerini güncellerken sıkıntı yaşıyorum. Jquery CDN ile her zaman son versiyonu çekebilir miyim? Jquery CDN son versiyonu nasıl çekilir?

Toplam 1 cevap

ergin (2539) 10 yıl önce cevapladı

Jquery son sürümlerini güncellerken sıkıntı yaşamamak için Jquery'nin kendi CDN son versiyonunu çekebilirsiniz. Bunun için kodunuzu aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz.

<script type="text/javascript" src="http://code.jquery.com/jquery-latest.min.js" charset="utf-8">
</script>