jquery ile scroll indikçe yeni veri yükleme

ergin (2539) 9 yıl önce sordu

jquery ile scroll indikçe yeni veri yüklemesini nasıl yapabilirim?

Asp.net ile scroll aşağı indikçe yeni veri yükleme nasıl yapılır?

facebook, twitter, instagram ve foursquare, tango, viber, swarm popüler uygulamalarda kullanılan scroll aşağı indikçe yeni veri yüklemesi nasıl yapılır?

Toplam 1 cevap

ergin (2539) 9 yıl önce cevapladı

Jquery ile scroll indikçe yeni veri yükleme işlemi günümüzde facebook, twitter, instagramfoursquare, tango, viber, swarm  gibi birçok sosyal paylaşım sitesinde de kullanılmaktadır. Bu yöntem performans ve kullanım açısından çok kullanışlı ve güzel bir yöntemdir. Daha önce paylaştığım çok basit ve kullanışlı bu çözüm metodunu kullanabilirsiniz.

jquery ile scroll indikçe yeni veri yüklemek