Junkware removal progamını indirme linki

omereferdogan (1) 9 yıl önce sordu

Sitenizdeki sayfada  chrome reklamlarında kurtulmak için junkware removal isimli programın linkini vermişsiniz ancan verdiğiniz siteden indiremedim. Bu reklamlardan kurtulmanın başka bir yolu var mıdır? Teşekkür ederim

Toplam 2 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Malwarebytes Anti-malware

AdwCleaner gibi programlar ile tarattınız mı?

  1. Programlar ve özelliklere girin. Burada adı şu şekilde olan veya benzer tüm programları kaldırın.
     "Free Pdf ...."
    "Free Media Player.."
    "Pdf Packages.."
    "Flv player...
    Bunlara benzer uygulamaları kaldırın.
  2. Bilgisayarını AdwCleaner ile taratın. Adwcleaner nedir nasıl kullanılır
  3. Bilgisayarınızı Malwarebytes anti-malware ile taratın. Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
  4. Tarayıcınızı sıfırlayın.

    Firefox nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?
    Internet Explorer nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?
    Google Chrome nasıl sıfırlanır?

Reklam yazılımları virüs kategorisine girmediğinden tespit edilmesi birz daha zahmetli olabiliyor. Sorun devam ederse yüklü program listesini bizimle paylaşın. Sizi yönlendirelim

yusufbozar (348) 9 yıl önce cevapladı

adblock kullanabilirsin reklamları %95 engeller