k-lite codec kurulum sorunu: k-lite codec kurulumu yaptıktan sonra masaüstüne uygulama gelmiyor , kurulumda hangi adımları izlemeliyim.

ayln (1) 3 yıl önce sordu

windows 10 kullanmaktayım. Avi videolarını açabilmek için k-lite codec stantard indirdim fakat kurulumu yaptıktan sonra uygulama masaüstüne gelmiyor ve beni kendi istesine yönlendiriyor.

Toplam 1 cevap

hsyn01 (52) 3 yıl önce cevapladı

kurulumu tekrar yapmanıza gerek yok , Masaüstüne kısayol ekleme . ayrıca klite codec için masaüstüne kısayol eklemenize gerek yoktur.