kablosuz bağlantıyı paylaşma

pdr50 (15) 6 yıl önce sordu

kablosuz bağlantıyı sorunsuz bir şekilde bilgisayardaki internet hızı ile aynı olacak şekilde sorunsuz paylaşma programı veya yöntemleri varmı.  kablosuz bağlantısını sorun yaşamadan paylaşan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Yerel ağda kablosuz internet bağlantısının paylaşılması için herhangi bir programa ihtiyaç olmaz. Bunun için kablosuz bağlantıda kullanılan şifrenin kullanılması yeterlidir.

Eğer yerel ağdaki -yada uzaktaki- sistemler arasında bir bağlantı ve paylaşım düşünüyorsan bunu en kolay ve verimli olarak TeamViewer (tıkla) isimli program aracılığıyla yapabilirsin.