Kablosuz kulaklık kullanımı

efsaneemrahylz (247) 8 yıl önce sordu

Selamun aleyküm arkadaş lar ben snopy sn-2013 markalı kablosuz kulaklık aldım ve nasıl kullanılır bilmiyorum laptop umda bluetooth var ama driver i kurulu değil bluetooth yoluylamı eşleşmesi  lazım cevap bekliyorum bu arada aldığım kulaklık ta bluetooth desteği var

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Kablosuz kulaklık bluetooth ile bilgisayar bağlanıyor.

Öncelikle laptop'un eksik bluetooth sürücülerini yüklemelisin.  Bluetooth sürücüleri yüklendikten sonra kablosuz kulaklığı tanıtmaya geçebilirsin.

Windows 8 kullanıyorsan Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Aygıtlar ve Yazıcılar yolunu izledikten sonra Aygıt ekle butonunu tıkladıktan sonra kulaklığın üzerinde eşleşme için bir düğme olmalı. Ona basılı tutun.  Bu işlemden sonra laptop ile kablosuz kulaklık birbirine bağlanacaktır.

efsaneemrahylz (247) 8 yıl önce cevapladı

Cevabınız için teşekkür ederim hakan bey ama kulaklık ın üzerinde 2 düğme var biri reset diğeri ise screen tuşları  birde şöyle bir sorun var kablosuz kullandığımda ses boguk geliyor ama kablolu kullandığımda ses net geliyor model resimdeki