Kafayı Yedirten Wi-fi Problemi

leone1907 (18) 7 yıl önce sordu

olayı şöyle özetlemek istiyorum; elimde 3 tane laptop var bunlara A,B,C diyelim.

komşumun evinde A ve B modemi görüyor ama C görmüyor,aynı evde C etraftaki diğer modemleri buluyor,
C arızalı diye düşünüp evimde deniyorum benim modemi görüyor internete giriyor. modemde ve laptoplarda her şey standart ayarlarda, kısıtlama engelleme hiç bir şey yok.Bu sorunu yaşayan C geçen haftaya kadar aynı modemden sorunsuz internet alıyormuş.

bu problemi nasıl çözerim?

Toplam 3 cevap

alvagenyazilim (1) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba.

Kablosuz ağ şifreleme türüne dikkat ediniz. Bu gibi durumlarda sıkça karşılaşılan durumlardan biridir.

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

başlat / aygıt yöneticisi ağbağdaştırıcıları wireless N 1000 sağtıklatın  kaldır sil ve akabinde değişiklikleri tara

modem şifresini yeniden isteyecektir ginin böylece bağlantınız sıfırlanmış olyor

leone1907 (18) 7 yıl önce cevapladı

şifreleme türleri hepsinde aynı.

wirelles kaldırıp baştan kurmayı 3 kez denedim, işe yaramadı.