kali linux could not detect which operating system is in this disc image you will need to specify which operating system will be installed hatası

yusuf926837 (3) 3 yıl önce sordu

kali linux could not detect which operating system is in this disc image you will need to specify which operating system will be installed hatası alıyorum ne yapmalıyım?

,

adils 3 yıl önce

Next diyerek geç ve sistemi belirle kali linux debian10x64 olarak eyer 32 bitse debian10x86 yi seçin

adils 3 yıl önce

O sadece işletim sistemini algilamadi uyarısı

Toplam 1 cevap

adils (136) 3 yıl önce cevapladı

Next diyerek geç ve sistemi belirle kali linux debian10x64 olarak eyer 32 bitse debian10x86 yi seçin

O sadece işletim sistemini algilamadi uyarısı  yani elinle seçeceksin