Kali Linux'un kendi sitesi neresi?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Kali Linux indireceğim fakat kendi sitesini birtürlü bulamadım. İnternette şurası burası yazıyor.

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

https://www.kali.org/about-us/ -ana sayfa (tıkla)

https://www.kali.org/downloads/- downloadlar sayfası (tıkla)

Sayfadaki İngilizce açıklamanın Google çevirisi:

"İndirmek için hazırladığımız birkaç ayda bir taze Kali Linux görüntü dosyalarını üretiyoruz. Bu sayfada kali Linux'u en son resmi sürümünde indirmek için bağlantılar bulunmaktadır."

Not: Özelden sormuşsun, cevap: Bütün linux türevi işletim sistemleri açık kaynak kodlu ve ücretsizdirler.

toprak34 6 yıl önce

@temmuz Teşekkürler abi

alattin 6 yıl önce

@toprak34 @temmuz vermiş. Bana da özelden sormuş bu genç arkadaş bakmadan yapıştırdım linkleri.

temmuz 6 yıl önce

:) @alattin @toprak34

alattin (16999) 6 yıl önce cevapladı

Kali Linux IS indirme linkleri:

Kali 64 bit  ISO | Torrent

Kali 32 bit ISO | Torrent

toprak34 6 yıl önce

@alattin abi VirtualBox için değilmi

toprak34 6 yıl önce

@alattin yani Virtual PC'ye uyumlumu?