Kali Linux (Yetkilendirme Hatası)

feritarslan (303) 10 yıl önce sordu

Merhabalar Kali Linux Kurdum Sistemime Windows ile beraber Kullanmak istiyorum herşey sorunsuz kuruldu ama oluşturduğum şifreye yanlış diyor kullanıcı adını giriyorum şifremi yazıyorum yetkilendirme hatası diyor. çözümü varmı yada biyerde yanlışmı yapıyorum

Toplam 4 cevap

feritarslan (303) 10 yıl önce cevapladı

kendi sorumu cevapliyim bari: kullanıcı adına root yazıyoruz parola kısmına ise kurulumda oluşturduğumuz şifremizi.

murat 10 yıl önce

Geri bildirim için teşekkürler.

murat (12492) 10 yıl önce cevapladı

Windows işletim sistemlerinde Administrator Linux işletim sistemlerinde Root en yönetici haklarına sahip kullanıcılardır.

oyer (1) 7 yıl önce cevapladı

Kardeşim o kadar yere baktım bulamadım sen tek başına bulmuşsun ya helal olsun sana cok saol allah razı olsun

thedarkdevil (1) 7 yıl önce cevapladı

Teşekkürler oldu