Kaliteli video düzenleme program önerisi? (32 bit için)

lion (595) 5 yıl önce sordu

Windows 10 32 bit bilgisayarda kullanabileceğim kaliteli video düzenleme programı önerirmisiniz?

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Ben Camtasia Studio kullanıyorum. Gayet iyidir. Sadece biraz aşina olman zaman alabilir.

darkcrak 5 yıl önce

Sadece bir sorunu var ekranda bir yazı oluyor ücretsiz sürümünde mecburen crack veya para ile lisans satın alman gerekiyor yazıyı kaldırmak için @lion

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Ben de sana Movavi yi önere bilirim gayet güzel ve başarılı bir program bi ara kullanmıştım ama çoğu edit programı kullanımları kısıtlıyor ya lisans satın alacaksın ya da crack yapacaksın

İndirmek istersen link

Satın almak istersen

Fiyatlar ve özellikleri bu linkte

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Ücretsiz video düzenleyici arıyorsan OpenShot kullanabilirsin: OpenShot indir.

Ücretsiz olarak bulabileceğin en eli yüzü düzgün video editörü bu. Bir zamanlar şöyle bir araştırmıştım. Başka da buna benzer bir bir video editör yok.