Kapanan Turkcell hattımı birisi bulup bana zarar verebilir mi?

sapphire (66) 5 yıl önce sordu

1)Arkadaşlar yükleme yapmadığımdan dolayı turkcell bayindeki kız hat iptal olmuş dedi.Bende bayiden çıktıktan sonra çöp kutusuna attım.(Keşke kırsaydım)Birisi bunu elke geçirirse bana zarar verebilir mi?

2)Yeni turkcell hat aldım ancak telefon no mu unuttum nasıl öğrenebilirim_

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

İptal olmuş hattın SIM kartı başkasının eline geçse de bir işe yaramaz. Birinin eline geçse de bir işe yaramaz merak etme.

Yeni hat aldıysan artık yeni telefon numaran vardır. Çevrendeki birini ara ekranında senin numaran görünecek. Normalde telefonda Telefon hakkında bölümünden görebilirsin. Ama bugüne kadar göstereni göremedim.  SIM durumu altında SIM'deki telefon numarası bölümünde de yazabilir sende. Bir kontrol et istersen.

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

1) hayır

2) *101# yaparak numaranı öğrenebilirsin

hakan 5 yıl önce

Bak bunu bilmiyordum. Güzelmiş. Buna yeni başlık açsana. Telefon numaramı nasıl öğrenebilirim? gibi.