Karl virüsü. Dosya uzantılarım KARL oldu

hsynusta (1) 4 yıl önce sordu

https://eksiup.com/p/jf1820628g2xSelamın Aleyküm Dükkândaki pc de çırak oyun hilesi felan indirmiş sonra baktım dosyalar uzantilari acilmiyor D girdim dosyalar setuplar vs. örnek  metinbelgesi.txt.karl uzantilari KARL olmuş  format attim virüs gitti ama dosyalar açılmıyor .şifrelenmiş uzantilari çözümünüzü bekliyorum bi zahmet...

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

.karl uzantısı yeni STOP fidye yazılımına ait.

STOP (DJVU) virüsü nedir? Çözümü var mı? burada detaylı bilgi var.  .gero, .hese, .geno, .seto, peta, .moka, .kvag, .domm, .karl için şuan kesin bir sonuç yok. bulduğumuzda paylaşacağız.

hsynusta (1) 4 yıl önce cevapladı

Your personal ID:
0165Asd483yiqgkhjdg2j3KHk0cA7T7ItG300Cg1lt6NR0RdBYV1B8YLV8w

bu  KARL  uzantılı sifreli dosyalar cözülebilirmi