Karşıdan yüklemeler klasörü kendiliğinden boşalmış

mnozyasar (1) 3 yıl önce sordu

Windows 7 kullanıyorum.  Karşıdan yüklemeler klasörü kendiliğinden boşalmış. Bazı dosyalarım da kendiliğinden silinmiş. Ne yapabilirim?

Toplam 3 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Yanlışlıkla silmiş olmayasınız ? Bir sorun teşkil etmez, yeniden indirilenler klasörü oluşturun ve kullandığınız tarayıcıda indirilenler klasörünü seçin. Sorunu tam anlamadım daha açıklayıcı anlatırsanız.

mnozyasar (1) 3 yıl önce cevapladı

Kullanıcı hatalı link verdiği için link kaldırıldı.

hydra 3 yıl önce

Silinmiş olabilir, yeniden karşıdan yüklenenler klasörü oluşturun tarayıcının indirme yolunu oradan seçin.

mnozyasar 3 yıl önce

file:///C:/Users/user/Pictures/Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1.PNG bu linkte fotosu var

adils 3 yıl önce

Buda sana foto @hydra :)))) ofoto diyil tarayiciya imgyukle ye yazip link at can :))) @mnozyasar

adils (136) 3 yıl önce cevapladı

Kanka bende bi  uygulama silince bu oldu eğer Program sildikten sonra olduysa yorum yaz alttdan