Kasaya Donanım Yükseltmeleri Yapmalımıyım?

lion (595) 5 yıl önce sordu

Merhaba aşağıda özelliklerini belirttiğim bilgisayara ne gibi yükseltmeler yaparak daha iyi hale getirebilirim? Yada bu kasaya yapacağım masrafa değermi yeni kasamı almalıyım?

işlemci : Intel Pentium Dual-Core E6500 @ 2.93GHz

ram : 4,00GB İkili-Kanal DDR2

anakart: Asus P5KPL-AM SE

ekran kartı : ATI Radeon HD 3450

HDD: 500 gb (SATA)

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 5 yıl önce cevapladı

@lion   Ufak tefek yükseltme yapabilirisin aslında mesela RAM yükseltmesi gibi .

Lâkin yükseltme senin için masraflı olabilir , bunun yerine bence bu bilgisayar kenarda dursun. Buna yükseltmek için vereceğin parayla daha iyi bir sistem alabilirsin..

itopya “ diye site var orada güvenli şekilde hesaplı olarak sistem alabilirsin.

İtopya site linki : https://www.itopya.com/

lion 5 yıl önce

Cevabınız için teşekkürler ツ @ybaskin34

ybaskin34 5 yıl önce

@lion rica ederim , her zaman elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım kardeşim :)