Kaybolan telefonumu nasıl bulurum?

ozgurlol (268) 6 yıl önce sordu

Telefonum kayboldu cihazımı buldan bakıyorum cihaza bağlanılıyor diyor. Ne yapmam lazım?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Telefonun internete bağlı değilse Google Cihazımı Bul özelliğini kullanamazsın.

ozgurlol (268) 6 yıl önce cevapladı

@farurhenho şu resıme bak lutfrn https://hizliresim.com/kOdvLv .cihszı kilitye yapsam adam açtıgında kilitlenirmi? İşe yararmi acil!

omercik 6 yıl önce

Kilitleye basıp kilitlediğin zaman, cihaz ne zaman internete bağlanırsa o an kilit aktifleşir. @fakiradam

ozgurlol 6 yıl önce

@farurhenho 3g açsa bilr olumu peki?

omercik 6 yıl önce

Evet. Önemli olan internete bağlanması. @fakiradam