Kayıt Defteri düzenleme yöneticiniz tarafından devreden çıkarılmış hatası

Anonim (156) 7 yıl önce sordu

kayıt defteri düzenleyicisi programını açmaya çalıştığımda Kayıt Defteri düzenleme yöneticiniz tarafından devreden çıkarılmış hatasıyla alıyorum ne yapmam gerekir

Toplam 1 cevap

Anonim (156) 7 yıl önce cevapladı
  1. Windows + R tuşlarına basın
  2. Çalıştır penceresine gpedit.msc yazın enter tuşuna basın
  3. Kullanıcı Yapılandırması/Yönetim Şablonları/Sistem yoluna gidin Kayıt Defteri düzenleme araçlarına erişimi engelle ilkesine çift tıklayın Devre dışı bırakıldı seçeneğine tıklayın Tamam butonuna tıklayın