kayıt defterinde dosya silemiyorum

ufukkerem (1) 9 yıl önce sordu

iyi akşamlar benim bilgisayarıma 1 hazirandan sonra portal sepeti bulaştı ve ben bunu sizin sitenizde bahsettiğiniz gibi yapmaya calıştım ama regedit den explorerEx64.dll adlı dosyayı aratınca iki adet dosya cıkıyor bunları silmeye caalıştığımda dosyanın biri silinmiyor ve bilinen tüm değerler silinemedi olarak hata alıyorum ne yapmalıyım

Toplam 1 cevap

ufukkerem (1) 9 yıl önce cevapladı

sorunu hallettim windowsu güvenli modda başlatınca izin istemiyor